Понад 250 столичних нацгвардійців долучились до рятувальної операції після російської ракетної атаки по “Охматдиту” - НГУ

Сьогодні удари російськими окупантами по Києву та іншим містах України, вкотре довели, що рф цілеспрямовано знищує цивільні об’єкти нашої держави та влаштовує геноцид українському народу.

Найбільша та найвідоміша в України, добре знана провідними спеціалістами в усьому світі, дитяча лікарня “Охмадит”, яка щодня проводить складні операції для діток з онкологічними та рядом інших надважких захворювань, нині стала ціллю для ракетного удару російських терористів.

Зусиллями рятувальників, нацгвардійців, поліцейських, медиків та цивільних волонтерів вдалося частково розібрати завали будівель лікарні до приїзду спеціальної техніки.

На ліквідацію наслідків атаки та допомогу працівникам ДСНС було залучено понад 250 військовослужбовців двох підрозділів Північного об’єднання Національної гвардії України.

На місці продовжують працювати рятувальники, намагаючись дістатись до дорослих і дітей, які ймовірно, там можуть перебувати. Водночас нацгвардійці забезпечують охорону громадського порядку прилеглої території.

Станом на зараз у Києві внаслідок ворожої атаки загинуло 22 людини, ще 74 постраждало.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту