Понад 1100 гвардійців забезпечують громадську безпеку в 39 населених пунктах України - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України продовжують забезпечувати заходи правового режиму воєнного стану на території України. Щодобово на службу із забезпечення громадського порядку залучається 1100 військовослужбовців, 64 патрульних автомобілів та 41 кінолог зі службовими собаками.

Про це, у четвер, повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Для запровадження комендантської години та несення служби із забезпечення громадської безпеки у 39 населених пунктах держави щодобово залучається понад 1100 військовослужбовців Національної гвардії», – наголосив він.

Микола Уршалович повідомив, що близько 6 тисяч нацгвардійців забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду до населених пунктів, перевірку документів, огляд речей та транспортних засобів, багажу і вантажів на 127 блок-постах у 21 області держави (в тому числі 22 блокпости у місті Києві).

Крім цього, гвардійці взяли участь у 32 заходах контрдиверсійної боротьби на території 12 областей, для чого залучалось близько 1600 військовослужбовців. Результатом проведеної роботи стало затримання 3-х громадян України, які перебували у розшуку за підозрою у Державній зраді.

Всього ж під час виконання завдань із забезпечення заходів правового режиму воєнного стану за минулий тиждень затримано за скоєння правопорушень 2 231 особу, з яких 90 – за кримінальні.

Військовослужбовці Національної гвардії України забезпечують надійну охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури, органів влади, дипломатичних представництв і консульських установ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту