Пісня буде поміж нас: академічний ансамбль Нацгвардії продовжує великий тур до підрозділів НГУ - НГУ

Через бойові дії, які зараз відбуваються в результаті повномасштабної агресії росії та попри складний час артисти не припиняють свою роботу та продовжують творчу діяльність, пишуть нові пісні й готуються до виступів. Наприклад Анжела Ярмолюк – Заслужений діяч мистецтв України, яка є також волонтеркою та ще пару днів тому відвідувала бійців в Дружківці та Костянтинівці Донецької області.

Тому, щоб підтримати бойовий дух воїнів, Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України завітав до гвардійців Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ із концертною програмою та подарував захисникам своє мистецтво.

«Це дуже важливо для нас, адже це вносить неабияке різноманіття та позитивні емоції в наше військове життя. Всі виступи дуже подобаються, тому складно виділити фаворитів. Їх, мабуть, і не буває у колективах такого високого рівня, бо тут кожен артист є професіоналом», – зазначає Дмитро, військовослужбовець Національної гвардії.

Як зазначають самі артисти даний виступ є початком великого туру до підрозділів Національної гвардії України для підняття їх бойового духу та презентації нової авторської програми ансамблю.

Військовослужбовці висловлюють вдячність Академічному ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України за підтримку та можливість «перезавантаження».

Дякуємо за майстерне виконання, а також за щирі привітання та побажання нашим військовим від Народних і Заслужених артистів України!

Перейти до вмісту