Після перемог на Invictus Games ветерани Нацгвардії повернулися захищати Україну - НГУ

Після перемог на міжнародних змаганнях Invictus Games (Іграх Нескорених) ветерани Нацгвардії повернулися на службу в Нацгвардію і знову захищають Україну.

Нагадаємо, 22 квітня у Гаазі завершилися міжнародні спортивні  змагання серед ветеранів та військовослужбовців  Invictus Games The Hague 2020, де українська збірна виборола 16 медалей: 5 золотих, 5 срібних і 6 бронзових.

Троє з учасників – ветерани НГУ. Родіон Сітдіков виборов золото у штовханні ядра. Дмитро Афанасьєв у складі команди українських лучників здобув срібну медаль. Ігор Галушка виборов 2 нагороди: з веслування на тренажерах на 4 хвилини – золото, на 1 хв – срібло.

Окрім заряду на перемогу і демонстрації непоборності українського духу, представники України намагалися донести і крик душі України. «Save Mariupol» – з таким написом на прапорі Ігор Галушка піднявся на п‘єдестал за своєю золотою медаллю. «Мої побратиии зараз воюють в Маріуполі в оточенні, без достатньої кількості провізії та боєприпасів. Вони захищають українську землю там і саме завдяки їхній мужності та силі, я можу боротися тут! Вони дають мені силу!» – говорить про свою мотивацію боротися Ігор.

Із початком повномасштабної війни вони прийшли на мобілізацію до Національної гвардії і зараз, після перемог на міжнародних змаганнях серед військових з пораненнями, вийшли на службу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту