Підрозділи оперативного призначення Нацгвардії знешкодили понад 200 окупантів - НГУ

Сотні окупантів, десятки одиниць техніки та ворожих укриттів були вражені нацгвардійцями. Значна кількість російських загарбників та їх техніки знищена.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Підрозділи оперативного призначення Національної гвардії активно нищили окупантів вздовж всієї лінії зіткнення, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 208 окупантів, з яких 87 – назавжди, а 5 ворожих військовослужбовців було взято у полон,” — зазначив полковник Микола Уршалович. 

Результати ж по знищеній техніці та обладнанню окупантів не гірші. А саме: 2 танки, 5 бойових машин піхоти, 4 бойові броньовані машини, 3 бронетранспортери — виявлено та знищено нацгвардійцями. Крім того, силами і засобами військовослужбовців НГУ вражено 8 мінометів, 21 одиниця автомобільної техніки, 2 МТЛБ, 6 артилерійських систем, 65 укриттів для особового складу, 9 польових сховищ з боєприпасами, 4 антени комплексів системи РЕБ та 3 опорних пункти.

Підрозділи оперативного призначення чітко виконують поставлені задачі, професійно та злагоджено діють на усіх напрямках та смугах відповідальності. Незламна Нацгвардія та усі Сили оборони стоять на захисті України від ворожої орди.   

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту