Підрозділи Нацгвардії знешкодили понад 420 окупантів - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили російських окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 424 російських окупантів.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Підтверджено знешкодження 424 окупантів, з яких 177 – назавжди. Знищено 7 танків, 9 бойових машин піхоти, бойову броньовану машину, 6 бронетранспортерів, міномет, 14 одиниць автомобільної техніки, 5 укриттів для особового складу, 3 польових сховища з боєприпасами, 9 комплексів системи РЕБ та дві камери відеоспостереження», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що протягом минулого тижня групи аеророзвідки 27 Печерської бригади НГУ виявили та знищили 6 танків, 4 одиниці іншої броньованої техніки, 5 артилерійських систем, два легкових авто та інженерну машину на лиманському, донецькому, херсонському та мелітопольському напрямках.

Крім цього підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на мелітопольському напрямку нанесли окупантам втрати у живій силі 28 військовослужбовців, з них 6 – назавжди, в озброєнні та військовій техніці знищили дві артилерійські системи та три одиниці автомобільної техніки.

«Всього ж за тиждень розвідники Національної гвардії виявили 517 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу», – сказав полковник Микола Уршалович.

Він також додав, що за минулий тиждень по позиціях НГУ ворог наніс 11 авіаційних ударів, 99 ударів дронами-камікадзе, завдав 1729 обстрілів із танків, ствольної, реактивної артилерії та здійснив 23 спроби проведення штурмових дій.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту