Підрозділи Нацгвардії з початку повномасштабного вторгнення росії виявили 170 ворожих диверсантів (ВІДЕО) - НГУ
Підрозділи Національної гвардії з початку повномасштабного вторгнення росії виявили 170 ворожих диверсантів.
 
У затриманих вилучили 33 одиниці вогнепальної зброї і майже 500 набоїв, 15 одиниць холодної зброї, 29 гранат і більше кілограма наркотиків.
 
Після звільнення силами оборони України території, яка була окупована нелюдями з росії та проведення першочергових заходів щодо розмінування фахівцями відповідних служб основних об’єктів, вулиць та територій місцевих громад, підрозділами Національної гвардії розпочато патрулювання звільнених населених пунктів Київської області, насамперед це Ірпінь, Гостомель, Буча, Бородянка, Макарів, а також села Бучанського та Макарівського району.
 
У цих населених пунктах спостерігалися непоодинокі випадки мародерства серед населення та осіб, залучених до оборонної операції, пограбування майна цивільного населення та інших кримінальних дій.
 
Патрулювання здійснюється у цілодобовому режимі із залученням понад 150 військовослужбовців Національної гвардії у складі патрулів на автомобілях, також залучаються кінологи зі службовими собаками.
 
Завдяки спільним зусиллям Національної гвардії, Національної поліції, територіальної оборони та місцевої влади, а також місцевих жителів спостерігається динаміка зменшення випадків мародерства.
Поряд із завданнями щодо підтримання комендантської години та протидії вчиненню правопорушень на території звільнених районів Київської області, на особовий склад автопатрулів Національної гвардії покладено завдання й:
 
✅боротьба із диверсійно-розвідувальними групами;
✅виявлення тіл громадян, що загинули та передавання відповідної інформації для НПУ;
✅виявлення боєприпасів, зброї та інших небезпечних предметів.
Перейти до вмісту