Підрозділи Нацгвардії нищать ворога вздовж всієї лінії зіткнення - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України продовжують виконувати визначені бойові завдання, утримувати займані рубежі та методично знищувати живу силу і техніку загарбників, не даючи ворогу жодних шансів на реалізацію агресивних планів.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Бійці 12 бригади спеціального призначення «Азов» спільно з військовослужбовцями інших підрозділів Національної гвардії успішно виконують бойові завдання на Кремінському напрямку. Загальні втрати ворога на даному напрямку склали близько 220 осіб, з них 65 – безповоротних. Знищено одну БМП, 9 автомобілів та один міномет з розрахунком. Серед пошкодженої ворожої техніки один танк, 11 одиниць автомобільної та 7 одиниць бронетехніки», – сказав він.

Підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення знешкодили понад 350 окупантів, з яких близько 90 – назавжди; знищено 1 систему радіоелектронної боротьби, броне та автотехніку, артилерійське озброєння, 3 польові сховища з боєприпасами та місце відпочинку особового складу ворога.

Полковник Микола Уршалович також відмітив ефективну роботу груп аеророзвідки 27 Печерської бригади, які на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках виявили та знищили 9 танків, 3 одиниці іншої броньованої техніки, 12 артилерійських систем, 9 одиниць автомобільної техніки, місце скупчення особового складу противника та польовий склад з боєкомплектом.

«Загальні втрати, які нанесли окупантам підрозділи спеціального призначення Нацгвардії на Лиманському та Авдіївському напрямках склали: у живій силі близько 30 військовослужбовців, знищено та пошкоджено: один квадрокоптер DJI Mavic-3, одну ракетну систему залпового вогню, одну артилерійську систему, один міномет, 6 одиниць автомобільної техніки», – зазначив полковник Микола Уршалович.

Розвідники Національної гвардії України за минулий тиждень виявили 398 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту