Підприємці передали психологам НГУ спеціальні інструменти для психологічної роботи - НГУ

Психологи Національної гвардії України постійно перебувають разом з нашими воїнами як в зоні активних бойових дій, так і в тилу. Вони допомагають тим хто на фронті, тим хто готується туди їхати і тим, хто повернувся, щоб відновитися.

Міцний та стабільний психоемоційний стан військовослужбовців Нацгвардії – це запорука якісного виконання службово-бойових завдань. Зрештою, це запорука нашої перемоги. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб робота психологічних служб була якісною і відповідала найновішим світовим практикам.

Важливість роботи військових психологів розуміють соціально-відповідальні організації і волонтери, котрі допомагають необхідним. Офіцер управління взаємодії з громадами Міністерства внутрішніх справ Майя Бреславська налагодила активну співпрацю з небайдужими підприємцями, благодійними фондами і громадськими організаціями. Найактивніші партнери, наприклад, ТОВ «Брашмі», БО «БФ Добровоз», «Папірус», «Іршанський актив» та «Самооборона Борислава» допомагають психологам Нацгвардії спеціальними інструментами необхідними для більш якісного проведення заходів психологічної підготовки та відновлення внутрішніх ресурсів гвардійців. Наприклад, інструменти для арт-терапії.    

«У нашій країні воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Ваша допомога сьогодні – додаткові крила охоронців психічних ресурсів наших бійців», – підкреслила начальниця відділу психологічного забезпечення ДП Головного управління НГУ полковник Олена Іванова.

Психологи НГУ щиро вдячні своїм надійним друзям та помічникам за підтримку, активну громадську позицію та допомогу! Слава Україні!

Відділ психологічного забезпечення ДП ГУ НГУ

Перейти до вмісту