Перед будівлею парламенту на честь Дня Європи урочисто підняли прапор Європейського Союзу - НГУ
«Європа, європейські цінності — це цивілізаційний вибір українців, за який сьогодні вони платять найвищу ціну — ціну свого життя. Але, мабуть, наша боротьба не була б такою ефективною, якби сьогодні ми б не відчували підтримки наших друзів з усього світу та всієї Європи», — сказав Голова ВР Руслан Стефанчук під час церемонії підняття.
Очільник ВР поінформував про міжпарламентську дипломатичну роботу, яка проводиться для підтримки євроінтеграційних прагнень України. Він подякував країнам, які підтримують Україну на цьому шляху.
Зі свого боку, Надзвичайний і Повноважний Посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас зазначив, що ЄС виступає за мир у Європі, а прапор ЄС — це символ миру.
«Українці сьогодні захищають не тільки власний суверенітет і власну територіальну цілісність, але також вони захищають мир та безпеку Європи… І ми будемо разом з Україною до перемоги в цій війні», — наголосив Маасікас.
Як повідомляв Укрінформ, згідно з указом Президента Леоніда Кучми, починаючи з 2003 року, День Європи щорічно відзначається в Україні в третю суботу травня.
Перейти до вмісту