«Пам’ять вічна і подвиг вашого сина назавжди закарбований в пам’яті українського народу», – Валентин Острижний - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив орден «За мужність» III ступеня родині загиблого солдата Нацгвардії Блохіна Станіслава Денисовича.

«Ваш син – герой. Пам’ять вічна і його подвиг назавжди закарбований в пам’яті українського народу та Національної гвардії. Ця нагорода – вдячність вашій родині та символ пам’яті про вашого сина», – сказав Валентин Острижний.

«Соціальний захист військовослужбовців та їхніх родин є одним із пріоритетних напрямків діяльності Національної гвардії України. Ми не можемо залишити людей, які виховали справжнього патріота та не побоюсь цього слова – героя сам на сам з цією бідою», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту персоналу ГУ полковник Віталій Шум.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Довідково: Згідно указу Президента України №603 від 28.09.2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Блохіна Станіслава Денисовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту