«Олександр пишався службою у Нацгвардії». Історія гвардійця, який віддав життя за Україну - НГУ

Олександр Агєєв – солдат Національної гвардії України. Коли почалося вторгнення, чоловік був у Польщі, але відразу вирішив повернутися, щоб захистити Батьківщину. Віра, дружина Олександра з тривогою сприйняла таке рішення чоловіка. У подружжя двоє дітей, а до того Олександр не мав жодного військового досвіду. Це її неабияк тривожило, але усвідомивши на скільки це важливо для чоловіка і для України – Віра підтримала його вибір.

Напередодні війни Олександр поїхав працювати до Польщі, коли ж почалось масштабне російське вторгнення, він одразу повернувся й відправився у військкомат. Чоловік ще в Польщі підготувався до війни, купив спальник, спеціальний посуд і спорядження. Він хотів потрапити в зону бойових дій. З військкомату його відправили до Нацгвардії, де йому дуже подобалось: і колектив, і те, чим він займався. Олександр пишався службою у Нацгвардії.»

14-го березня 2022 року в результаті ракетного обстрілу життя солдата обірвалось. Військовослужбовець разом із бойовими товаришами виконував службово-бойове завдання. Йому було 39 років. За особисту сміливість і героїзм  гвардійця посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Як розповідає командир роти Олександра старший лейтенант Олег, гвардієць був наполегливим і швидко опанував військову справу, чітко виконував службово-бойові завдання, завжди був радий допомогти побратимам:

Ми повинні пишатися нашими військовослужбовцями, адже боронячи нашу країну від окупанта, вони віддають найцінніше – власне життя. Наше завдання не забути тих, на плечах яких тримаються наша незалежність і спокій. Ми повинні розповісти, показати і пояснити, хто такі справжні Герої і за що вони віддали власне життя».

Перейти до вмісту