Одеський нацгвардієць здобув п’ять золотих медалей на чемпіонаті України з веслування серед ветеранів - НГУ

Військовослужбовець 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Олександр Голубов взяв участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів, який пройшов в Умані.

У віковій групі «35-45 років» сержант Голубов здобув п’ять золотих медалей – на дистанціях 200 метрів (каное-одиночка), 200 метрів (каное-двійка), 500 метрів (каное-одиночка), 500 метрів (каное-двійка) та 1000 метрів (каное-одиночка).

Таким чином, гвардієць 11 бригади НГУ не лише став п’ятиразовим чемпіоном України, а й отримав право представляти нашу країну на чемпіонаті світу серед ветеранів, який 12-14 липня прийматиме болгарське місто Пловдив.

Після повернення до Одеси, за активну участь у розвитку фізичної підготовки та спорту, пропаганду здорового способу життя серед військовослужбовців та за перші місця на чемпіонаті України з веслування, сержант Олександр Голубов отримав заохочувальну грамоту особисто від командира бригади полковника Вячеслава Краснопольського.

Військові Національної гвардії України продовжують проявляти свої найкращі якості як на полі бою, так і у різноманітних спортивних змаганнях найвищого рівня.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту