Очільник МВС і Посол Нідерландів обговорили надання допомоги органам системи МВС України - НГУ

Сьогодні, 3 листопада, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрівся з Послом Нідерландів в Україні Єннесом де Молом. 

Голландський дипломат передав Міністрові офіційного листа Міністра оборони Нідерландів з повідомленням про надання найближчим часом 3 сучасних польових шпиталів для потреб Національної гвардії України.

«Хочу висловити глибоку повагу та захоплення відважністю, виявленою Вами та Українським народом у протистоянні російській федерації», – йдеться в листі керівника МО Королівства Нідерланди Кайса Оллонгрена.

Денис Монастирський та Єннес де Мол обговорили поточну ситуацію в районах проведення бойових дій та проблеми відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях. 

Посол Де Мол також висловив готовність Нідерландів активно долучитися до посилення потенціалу України у процесах знешкодження вибухонебезпечних предметів на територіях, де відбувалися бойові дії. 

У цьому контексті обговорено можливість започаткування предметного діалогу в рамках запланованої в Женеві технічної конференції «Координація донорів для програми протимінної діяльності в Україні», яку організовують Женевський міжнародний центр з гуманітарного розмінування спільно з секретаріатом Національного органу з питань протимінної діяльності.

Департамент комунікації МВС України

 
Перейти до вмісту