Оборонні та наступальні дії підрозділів Нацгвардії: де ворог намагається просуватися і як його зупиняють підрозділи Нацгвардії - НГУ

Національна гвардія України у складі Сил оборони, виконує бойові завдання згідно призначення, з відсічі збройної агресії російської федерації проти України, активно застосовуючи свої підрозділи в оборонних діях на КУП’ЯНСЬКОМУ та ЛИМАНСЬКОМУ напрямках, наступальних діях на БАХМУТСЬКОМУХЕРСОНСЬКОМУ, та наступальній операції на МЕЛІТОПОЛЬСЬКОМУ напрямках.

За словами заступника директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковника Миколи Уршаловича у районах СЕРЕБРЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО, БІЛОГОРІВКА підрозділи Національної гвардії проводять ударно-штурмові дії, завдаючи ворогу втрат в живій силі, озброєні, техніці та періодично поповнюють обмінний фонд.

Бригада спеціального призначення НГУ веде оборонні дії на КРЕМІНСЬКОМУ напрямку. Загальні втрати ворога на даному напрямку склали: близько 50 осіб, з них 12 – безповоротних. Знищено: 3 бронеавтомобілі «Ахмат», 1 мікроавтобус, 1 вантажний автомобіль, артилерійську бусоль, камери спостереження та антени зв’язку ворога.

На СІВЕРСЬКОМУ напрямку екіпажами безпілотних авіаційних комплексів бригади оперативного призначення НГУ, знищено 1 зенітно-артилерійську установку С-60, 7 танків, 3 міномети, 5 гармат, самохідну артилерійську установку, велику кількість вантажних автомобілів та точку вильоту ворожого БПЛА.

На БАХМУТСЬКОМУ напрямку, у районі КЛІЩІЇВКИ вдень і вночі тривають важкі бої, ворог постійно і активно контратакує задля зупинення подальшого просування наших підрозділів та повернення втрачених позицій. Бійці Національної гвардії, в складі Сил оборони, відбивають інтенсивні атаки ворога, не втрачаючи досягнутого успіху.

На АВДІЇВСЬКОМУ напрямку ворог не припиняє спроб подолати нашу оборону, не зважаючи на значні втрати в особовому складі та військовій техніці. Так, бійцями окремого загону спеціального призначення за допомогою БПЛА виявлено групу піхоти противника, яка зосередилася для атаки на позиції Сил оборони. Розрахунком 120 мм міномету ворогу нанесено ураження, в результаті чого на даній ділянці фронту штурмові дії противника були зупинені.

На МЕЛІТОПОЛЬСЬКОМУ напрямку воїни бригади оперативного призначення НГУ продовжують виконувати бойові завдання на визначених рубежах. Минулим тижнем гвардійцями бригади в районі селища ВЕРБОВЕ Запорізької області виявлено ротний командно-спостережний пункт, вогневу позицію відділення, чотири спостережні позиції, які були вражені артилерійським вогнем та ударними безпілотними системами.

На ХЕРСОНСЬКОМУ напрямку підрозділи Національної гвардії продовжують виконання стабілізаційних заходів, ведення розвідки, наносять вогневе ураження противнику та забезпечують підтримку дій підрозділів Сил оборони.

Перейти до вмісту