«Обід для військових у нас виходить краще ніж удома», – історія волонтерів зі звільненого села Чернігівщини (ВІДЕО) - НГУ
Волонтерство є незамінним чинником, який допомагає нашим захисникам йти у бій. Адже коли ти знаєш, що звідусіль тебе опікує неймовірна підтримка та допомога – це надихає та уособлює батьківську опіку.
 
В одному з селищ Чернігівщини є команда волонтерів, що об’єднались заради допомоги нацгвардійцям, які обороняють українські землі. Десятки місцевих мешканців готують неймовірно смачні обіди для військовослужбовців.
Наші захисники на мій день народження зробили найкращий подарунок для мене – вони звільняли наші села від окупантів. І от саме після того дня нам навіть дихати стало простіше. Спочатку ми з дівчатами вирішили якось віддячити наших захисників. А вже потім у нас створилась ціла команда трудівниць, які готують смачні обіди для гвардійців», – розповідає волонтерка Оксана.
Навіть попри життя в окупації, дух українців не зламати. І жоден загарбник не в змозі це змінити. Адже ми – українці, нація сильних та нескорених людей.
 
Разом до перемоги!🇺🇦
Перейти до вмісту