«Ніхто не повинен лишатися наодинці з випробуванням і горем», – командувач НГУ зустрівся з рідними полонених захисників. - НГУ

Цими днями командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко провів зустрічі з рідними гвардійців-захисників Маріуполя, які потрапили у полон.

Під час зустрічі обговорювали проблемні питання, які найчастіше виникають у родин полонених військовослужбовців. Також ті, що стосуються безпосередньо процесу обміну та всебічної підтримки звільнених із полону, створення для них усіх умов для багатоетапного процесу реабілітації та повернення до нормального життя.

“Правова та соціальна підтримка родин військовослужбовців, які перебувають у полоні, або є зниклими безвісти – серед наших завдань. Працює взаємодія між різними структурами та з командирами підрозділів. Ніхто не повинен лишатися наодинці з випробуванням і горем»,– зазначив Олександр Півненко.

Такі зустрічі важливі не лише для обміну інформацією, а й для підтримки та співпраці між керівництвом Національно гвардії України та сім’ями військовослужбовців.
Нагадаємо, що з початку року відбулося 2 великі обміни військовополоненими. З полону в межах цих обмінів було звільнено більше ста військовослужбовців Нацгвардії України, серед яких і захисники Маріуполя. Ще багато наших героїв лишаються у полоні й чекають на повернення додому.

На рівні держави та за напрямком структур, які відповідають за цей напрямок, проводиться робота для повернення усіх наших полонених.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту