НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ: 10 років Національній гвардії України (ВІДЕО) - НГУ

Це було десятиліття шоку, болю, крові, втрат, а ще – віри, надії, любові і боротьби. 10 років війни. 10 років Національній гвардії України.

Національна гвардія — ровесниця російсько-української війни зовсім не випадково. Вона була створена у відповідь на ті форми агресії, які розпочала росія у 2014 році і до яких тоді Україна була не готова. Формувалася вона шляхом обʼєднання вчорашніх військових правоохоронців та добровольців, які разом кардинально змінили своє життя, щоб захистити державу і своїх близьких від зовнішнього агресора.

Минулі 10 років були насичені знаковими подіями для нашої країни. Від свого створення і до сьогодення Національна гвардія стала однією з ключових дійових сил у формуванні історії нашого народу.

Історія – це не просто хронологія дат. Це десятки тисяч окремих вчинків відважних чоловіків і жінок, без яких все могло піти зовсім інакше. Саме тому ми взялися у цьому моменті знайти, упорядкувати й показати хоча б деякі фрагменти із історій героїв, кожен з яких, сам того не усвідомлюючи, відіграв значиму роль у формуванні минулого, сьогодення та майбутнього Нацгвардії та України. Таких історій насправді багато. У відео – лише коротка версія невеликої частини тих моментів, які вже стали історією. 

Саме через розповіді героїв і героїнь з перших вуст ми можемо справді зрозуміти та оцінити значення цих подій.

А яким буде майбутнє Нацгвардії України – залежить від кожного з нас.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту