Наразі, головна увага на відновлення здоров’я та психологічної реабілітації звільнених з полону гвардійців - НГУ

Речник Національної гвардії України Руслан Музичук в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів про стан здоров’я та лікування звільнених з полону військовослужбовців.

21 вересня здійснено черговий обмін полонених. З російського полону повернулося 215 захисників України, серед них 118 нацгвардійців.

Бійці мають змогу проходити тривалу, комплексну реабілітацію у відомчих та державних лікувальних закладах. На етапі ранньої реабілітації їм надається первинна медична та психологічна допомога. Організована військово-лікарська комісія для ретельного обстеження стану здоров’я та постановки діагнозу.

Залежно від стану та потреб особи, лікарі формують індивідуальну програму лікування, а психотерапевти визначають необхідні методики роботи.

За потреби їх можуть направити на лікування за кордон.

Речник НГУ також повідомив, що постійно ведеться робота щодо включення у списки обміну та звільнення з полону усіх інших військовослужбовців Національної гвардії. Командування Національної гвардії, усі органи, які займаються питанням звільнення полонених та керівництво держави докладає зусиль для реалізації цього процесу.

Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій.

Працюють гарячі лінії Нацгвардії та МВС для надання інформації та уточнення даних родинам полонених.

Перейти до вмісту