Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом бригадний генерал Валентин Острижний провів робочу зустріч з делегацією Латвійської Республіки на чолі аташе з питань оборони Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Александрсом Холмановсом.

У ході перемовин сторони обговорили низку важливих питань, зокрема: залучення матеріально-технічної та гуманітарної допомоги для підрозділів Національної гвардії України, а також перспективи розвитку співпраці у сфері цивільно-військового співробітництва, а також підтримку й розвиток військового духовенства.

Бригадний генерал Валентин Острижний подякував латвійським партнерам за незмінну та всеохоплюючу підтримку військовослужбовців Національної гвардії України та членів їх сімей, а також поінформував латвійських колег про важливість роботи військових капеланів та їх ролі у наданні духовної підтримки військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

«Наші військові капелани завжди з особовим складом. Вони користуються повагою та мають величезний авторитет серед військових. Більшість з них допомагають людям в зоні проведення бойових дій, де вони потрібні найбільше», – зазначив бригадний генерал Валентин Острижний.

Окремо на зустрічі обговорювалось питання щодо організації програм оздоровлення дітей військовослужбовців НГУ на території Латвійської Республіки, а також та підготовки українських фахівців за напрямами психологічної роботи та цивільно-військового співробітництва.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here