Нацгвардієць, якому наснилась війна, вже за кілька днів обороняв Харківщину від ворога (ВІДЕО) - НГУ

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, Олександр брав участь у боях за Харків, Харківську область та місто Бахмут. Нацгвардієць пригадує, як перед початком повномасштабного вторгнення йому наснилося, що він бере участь в бойових діях.

“Чесно кажучи, мені перед війною приснився сон, що я опинився в зоні бойових дій, і я відразу прокинувся, нікому нічого не розповідав. І через тиждень розпочалася сама війна”, – розповідає Олександр.

Народився хлопець в Кіровоградській області. З дитинства завжди допомагав батькам. Після закінчення війни мріє з другом зайнятися сільським господарством.

“Коли приїжджаєш у відпустку до дому, відчуваєш себе некомфортно, бо не вистачає своїх побратимів, щоб разом посидіти, поговорити,” – ділиться переживаннями гвардієць.

Молодший сержант Олександр Мамчик переконаний, що перемога буде досягнута в будь-якому випадку. Він на власні бачив, що українські воїни розуміють, за що борються, і це надає їм сили й рішучості.

Історія Олександра є ілюстрацією справжньої мужності та відданості. Його служба відображає, як звичайні люди можуть стати справжніми захисниками своєї країни в часи випробувань.

Деталі у відеосюжеті  МТРК «Місто»:

Перейти до вмісту