Військовослужбовець Національної Гвардії України, який проходить службу в одному з підрозділів міста Чернівці, старший солдат Іван Курелару, виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств (ММА) і допоміг нашій збірній посісти у підсумку перше командне місце.
Змагання проходили з 27 вересня по 1 жовтня в італійському місті Ліньяно-Сабб’ядоро. У чемпіонаті взяли участь 270 спортсменів з 32 країн Європи. Вітаємо спортсменів та тренерів з цим досягненням!
За словами чемпіона – це була репетиція перед нашою головною перемогою – Перемогою всього українського народу над загарбниками.
![Без назви 2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bez-nazvy-2.jpg)
![Без назви-1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bez-nazvy-1.jpg)
![Без назви-4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bez-nazvy-4.jpg)
![Без назви-3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bez-nazvy-3.jpg)
![Без назви-6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bez-nazvy-6.jpg)
Попередній
Наступна