Нацгвардієць отримав нагороду від Національного олімпійського комітету - НГУ

Військовослужбовець Національної гвардії Михайло Селіванов отримав подяку від Національного олімпійського комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху. Її вручив Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України й олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Гвардієць змалку займається боксом. Проходив строкову службу, а далі й контрактну в Нацгвардії. З 2017 року захищав Україну на Донеччині, згодом продовжив спортивну кар’єру. Його наполегливість, впевненість та цілеспрямованість допомогли йому стати майстром спорту та чемпіоном України з боксу, а також призером багатьох інших чемпіонатів та змагань.

До повномасштабного вторгнення гвардієць активно тренував молодь та популяризував бокс як олімпійський вид спорту, проводив різноманітні змагання, брав активну участь у житті Франківської громади. З початком великого вторгнення у перший день без вагань Михайло одягнув однострій та взяв у руки зброю.

Михайло розповідає, що звик відповідально підходити до обов’язків і це запорука успіху:

«Ця нагорода є результатом моїх старань. Я вважаю, що кожна людина повинна компетентно, результативно і відповідально виконувати свою роботу завжди, а особливо в цей складний час. Подяка надихає мене в майбутньому вдосконалюватися та не опускати планку».

Чоловік сумлінно ставиться до служби у Національній гвардії, де його досвід корисний, а заслуги визнають як побратими, так і командири.


«У нас дружній колектив та відповідальні командири, тому служба проходить добре. Багато людей завжди стараюся допомагати гвардійцям, питаються як у нас справи й це надихає продовжувати службу і захищати нашу Батьківщину», – розповідає нацгвардієць.

Перейти до вмісту