Цими днями нагородили військовослужбовців, які змагалися за звання чемпіона Національної гвардії України з боротьби самбо.
![1-3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-3-1.jpg)
![1-5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-5-4-1024x683.jpg)
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-58.jpg)
![1-33](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-33-1.jpg)
![1-16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-16-2.jpg)
![1-19](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-19-1.jpg)
![1-47](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-47-1.jpg)
«Військовослужбовці Національної гвардії України – це не лише тисячі незламних та нескорених бійців. Це й бійці, які мають досягнення у спорті, які виборюють найвищі звання на всеукраїнських, європейських та світових спортивних аренах, доводячи всьому світові, що українці й Україна здатні перемагати у всьому», – сказав заступник командувача Нацгвардії підполковник Олексій Осипенко.
Він зауважив що проведення спортивних змагань, як і заняття спортом в цілому, сприяє і відновленню військовослужбовців після виконання службових бойових завдань.
Присутні вшанували світлу пам’ять військовослужбовців, які загинули захищаючи Україну.
Пресслужба НГУ