Національна гвардія України та «Благодійний фонд «ТАПС» підписали меморандум про співпрацю у сфері психоемоційної підтримки нацгвардійців, їх родин та родин загиблих воїнів, а також проведення навчальних заходів з підвищення кваліфікації військових психологів.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/0e0a8990.jpg)
«Для нас надважливо підтримувати гвардійців та їх родини, адже ми розуміємо необхідність спільних зусиль для зміцнення обороноздатності держави та всебічного забезпечення Національної гвардії України. Наша спільна мета – разом зробити все можливе для перемоги України», – сказала директорка благодійного фонду Юлія Дмитрова.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/0e0a9012.jpg)
«Ми поступово впроваджуємо нові методики для поліпшення роботи з психологічного забезпечення, реабілітації. Це важливий напрямок який потребує вдосконалення, розвитку і всебічної підтримки», – зазначив бригадний генерал Олександр Півненко.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/0e0a9052.jpg)
На зустрічі також обговорили започаткування нових спільних проєктів у гуманітарній сфері та проведення конференцій, семінарів, зустрічей, тренінгів, які спрямовані на вирішення завдань цього напрямку.
Пресслужба НГУ