Нацгвардія працює над покращенням психологічної підтримки військовослужбовців та їхніх родин - НГУ

Національна гвардія України та «Благодійний фонд «ТАПС» підписали меморандум про співпрацю у сфері психоемоційної підтримки нацгвардійців, їх родин та родин загиблих воїнів, а також проведення навчальних заходів з підвищення кваліфікації військових психологів.

«Для нас надважливо підтримувати гвардійців та їх родини, адже ми розуміємо необхідність спільних зусиль для зміцнення обороноздатності держави та всебічного забезпечення Національної гвардії України. Наша спільна мета – разом зробити все можливе для перемоги України», – сказала директорка благодійного фонду Юлія Дмитрова.

«Ми поступово впроваджуємо нові методики для поліпшення роботи з психологічного забезпечення, реабілітації. Це важливий напрямок який потребує вдосконалення, розвитку і всебічної підтримки», – зазначив бригадний генерал Олександр Півненко.

На зустрічі також обговорили започаткування нових спільних проєктів у гуманітарній сфері та проведення конференцій, семінарів, зустрічей, тренінгів, які спрямовані на вирішення завдань цього напрямку.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту