Нацгвардія підписала меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Сучасна Україна» - НГУ

Національна гвардія України постійно нарощує можливості для соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей. Найбільшу ефективність показує взаємодія з громадськими благодійними і волонтерськими організаціями.

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко підписав меморандум про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням НГУ і Благодійним фондом «Сучасна Україна». Задля ефективного результату сторони прописали співпрацю за різними напрямками.

Командувач Національної гвардії Олександр Півненко переконаний, що захист і реалізація прав громадян, і зокрема, військовослужбовців, які стали на захист країни, їхніх сімей – пріоритет держави і всіх її структур. Головна мотивація кожного гвардійця – це впевненість, що його рідні будуть у безпеці, завжди отримають підтримку і реалізацію своїх базових прав та потреб. Ми всі – одна велика родина, лише взаємопідтримка і спільні дії в одному руслі допоможуть нам здолати агресора.

БФ «Сучасна Україна» реалізує різні гуманітарні місії, однак співпраця з Національною гвардією спрямована на реалізацію трьох проєктів: «ФРОНТ», «FOR KIDS UA» і «Жива. Справжні історії кохання». Кожен із них зосереджений на допомогу і закриття запитів окремих категорій, спричинених наслідками російської агресії і розв’язаної війни.

Проєкт «ФРОНТ» розрахований на гуманітарну допомогу для підрозділів Національної гвардії. «FOR KIDS UA» – на адресну допомогу дітям військовослужбовців, які постраждали від війни. «Жива. Справжні історії кохання» – включає різні проєкти для підтримки і соціальної реабілітації дружин загиблих військовослужбовців.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту