Нацгвардія домовилась з норвезьким благодійним фондом про забезпечення медобладнанням підрозділів та реабілітацію поранених - НГУ

Днями в Києві відбулася зустріч з представниками благодійного фонду HMM Health Care Foundation (Норвегія) щодо забезпечення бригад та підрозділів Національної гвардії сучасним медичним обладнанням. Делегацію Нацгвардії очолював заступник командувача НГУ з логістики бригадний генерал Олександр Білоус. За результатами зустрічі визначено пріоритетні напрямки співпраці з норвезьким фондом.

На зустрічі делегація Фонду презентувала інформацію про свою діяльність, надала інформацію про напрямки можливої співпраці, поділилася своїми напрацюваннями та досвідом у забезпеченні підрозділів Сил оборони України медичними комплексами різного призначення. Делегація Національної гвардії, своєю чергою, поділилася власними напрацюваннями у сфері домедичної допомоги, поінформувала представників Фонду про інфраструктуру медичного забезпечення, яка функціонує у бойових підрозділах на цей момент.

Під час обговорення сторони визначили найбільш перспективні та пріоритетні напрямки співпраці у питаннях забезпечення необхідною технікою медичних рот, бойових бригад та окремих підрозділів. Також мова йшла й про подальше вдосконалення процесу реабілітації тих ветеранів та військовослужбовців Нацгвардії, які нині відновлюються після отриманих на фронті поранень.

Насамкінець, делегації визначили відповідальних осіб з обох сторін для конструктивної роботи за визначеними напрямками співпраці. Заступник командувача НГУ з логістики бригадний генерал Олександр Білоус подякував норвезьким благодійникам за допомогу Україні у такий складний та вирішальний для нас час.

Довідка: HMM Health Care Foundation розпочала операційну діяльність з початком повномасштабної війни проти України у лютому 2022 року. У списку засновників та керівників норвезькі філантропи та благодійники Тур Фредрік Мюллер, Поль Крістіан Мовенкель, Йохан Густав Хвіде. У проєкті також бере участь українка за походженням, норвезька медикиня Анна Трібіс, яка входить до Ради директорів фонду. За неповних три роки фонд вже передав різним підрозділам Сил оборони України мобільні хірургічні комплекси, мобільні стоматологічні комплекси, карети швидкої допомоги, десятки пікапів для евакуації поранених, а також тисячі високоякісних турнікетів, тактичних окулярів, еластичних бинтів, протиопікових гідрогелів, теплоізоляційних ковдр тощо.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту