Нацгвардійцям передали бойовий модуль дистанційного керування «Wolly» - НГУ

Військовослужбовцям львівського підрозділу Нацгвардії на благодійних основах передали бойовий модуль «Wolly». Новітній пристрій дозволяє зберегти життя кулеметника, оскільки призначений для дистанційного ведення вогню.

Розробники повідомляють, що такі технології сьогодні допомагають нашим захисникам давати гідну відсіч російським окупантам.

«Зараз українським військовослужбовцям необхідне сучасне озброєння, техніка та пристрої, які допомагають швидко і точно вражати ворожі цілі», – каже один із розробників.

Особливістю даної установки є те, що управління здійснюється дистанційно за допомогою планшета та геймпада.

«Це дозволяє нам мінімізувати прямий контакт з противником та убезпечує військовослужбовців, адже жодна техніка не вартує людського життя. Штучний інтелект модуля здатний автоматично визначити особовий склад ворога на відстані до 1000 м, захоплює ціль, супроводжує її та вираховує балістику для відкриття вогню», – повідомляє Юрій, один із розробників.

Вага модуля становить 30 кг, проте він має зручні габарити для комфортного перенесення одним бійцем і дозволяє швидко доставляти його на бойові позиції. Така установка пройшла не одне випробування, де було доведено високу ефективність використання. Зараз військовослужбовці вправно застосовують «Wolly» на Авдіївському та Куп’янському напрямках для боротьби з ворогом.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту