Нацгвардійцям передали 500 аудіоплеєрів із записами Біблії - НГУ

Всеукраїнське міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство передало Національній гвардії України 500 аудіоплеєрів із записом військових молитов та уривків з Біблії. Така духовна підтримка сприятиме підвищенню рівня морально-психологічної стійкості, витримки військовослужбовців, які виконують службово-бойові завдання у протистоянні російському агресору.

Командування Нацгвардії подякувало керівному складу Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства за всебічну допомогу.

«Це важлива ініціатива, яка матиме позитивні результати. Знаю на власному досвіді, що на лінії бойового зіткнення важлива підтримка, духовне підсилення. Коли при собі буде цей програвач наші гвардійці зможуть прослуховувати уривки з Біблії незалежно від місця перебування. Дякую всім хто до цього долучився», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний.

Сторони висловили сподівання на розвиток душпастирської опіки в Нацгвардії та подальшу співпрацю в інтересах досягнення перемоги над ворогом та встановлення миру в Україні.

«Сподіваємося, що нашим захисникам це допоможе зростати духовно. Адже святе письмо, дуже глибоко чіпає людську душу, особливо, коли людина знаходиться в скруті», – зазначив голова братства Сергій Лисенко.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту