Нацгвардійці зустрілися з військовими ліцеїстами з Кремінної - НГУ

Напередодні випуску ліцеїстів офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ, столичні артисти й волонтери відвідали Луганський військовий ліцей.

З початком активної фази бойових дій вихованців ліцею евакуювали до міста Березань Київської області.

«Дуже раді вітати наших давніх гвардійських друзів, які привезли не лише гарячий привіт від бійців з передової, а й гарну концертну програму та волонтерську допомогу для ліцеїстів»,подякував начальник Луганського обласного військового ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков.

Після знайомства з офіцерами Нацгвардії та спілкування з майбутніми військовими Народний артист України Юрій Тертичний та Заслужена артистка естрадного мистецтва Олена Приймак виступили для присутніх.

«Дружба та співпраця Нацгвардії з Луганським обласним військовим ліцеєм має багаторічну історію. Для нас вкрай важливо було підтримати хлопців напередодні їхнього випуску. Саме розуміння, що кожен з них обрав подальший військовий шлях, дає надію, що в майбутньому кожен з них зробить свій внесок у звільнення рідної землі», – зауважив начальник відділу цивільно-військового співробітництва Імеджево-видавничого центру НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Варто зазначити, що ще починаючи з 2015 року нацгвардійці всебічно підтримували вихованців ліцею. Вони проводили тематичні заняття, долучались до проведення заходів з національно-патріотичного виховання, проводили семінари для вчителів загальноосвітніх шкіл з предмету «Захист Вітчизни» на базі ліцею.

Перейти до вмісту