Нацгвардійці знешкодили понад 400 окупантів, знищили 10 танків та 164 ворожих БпЛА - НГУ

На минулому тижні підрозділи Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії взяли в полон одного військовослужбовця рф. Підтверджено знешкодження 399 окупантів, з яких 144 – назавжди. Знищено 10 танків, бойову машину піхоти, три бойових броньованих машини, два МТЛБ, 11 мінометів, три одиниці автомобільної техніки, 10 складів БК/ПММ, 27 укриттів для особового складу, 13 місць скупчення особового складу, дві антени комплексів системи РЕБ, 164 БпЛА, 27 FPV-дронів», – сказав він.

За словами полковника Миколи Уршаловича на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках аеророзвідники 27 Печерської бригади виявили та знищили бойову броньовану машину, квадроцикл, РЛС 9С18 “Купол” та моторний човен.

«За тиждень розвідники Національної гвардії виявили 774 цілей противника. У взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони частину з виявлених цілей було знищено або виведено з ладу», – повідомив він.

Полковник Микола Уршалович також зазначив, що підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на Харківському та Мелітопольському напрямках нанесли втрат окупантам у живій силі 26 військовослужбовців, з яких 12 – назавжди, в озброєнні та військовій техніці знищили бойову машину піхоти, три засоби зв’язку, систему спостереження, 4 одиниці автомобільної техніки, польовий склад з боєкомплектом, пошкодили бойову машину піхоти, дві артилерійські системи та мотоцикл.

Водночас він додав, що за минулий тиждень ворог наніс по позиціях НГУ 25 авіаційних ударів, 152 удари дронами-камікадзе, завдав 2 657 обстрілів з танків, ствольної, реактивної артилерії та здійснив 35 спроб проведення штурмових дій.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту