Нацгвардійці здобули першість на чемпіонаті з легкої атлетики серед силових структур (ВІДЕО) - НГУ

У Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також збірних команд закладів вищої освіти МВС України.

У змаганнях взяли участь 40 спортсменів із 5 силових міністерств і відомств України. Збірну команду Національної гвардії України представляли військовослужбовці спортивного клубу.

За підсумками змагань команда гвардійців виборола одне «золото», два  «срібла» та одну «бронзу» на різних дистанціях.

«Учасники  змагались з легкої атлетики на дистанціях 1000 метрів, 3000 метрів та 5000 метрів за програмою «Динаміада-2023». Збірна команда Національної гвардії посіла перше місце. До складу команди входило 8 учасників – 2 жінки та 6 чоловіків. Змагання були складними – було багато титулованих спортсменів з інших відомств, але наша збірна виявилась сильнішою. Вітаю всіх членів команди Національної гвардії України з перемогою», – прокоментував начальник спортивного клубу Нацгвардії, полковник Олег Романчук.

«Ми добре готувались до цього «старту». Було трішки важко, бо всі прагнуть перемогти. Необхідні тренування, жага до перемоги, жага до кращого, постійні цілі, яких потрібно досягати, – поділився враженнями переможець на дистанції 1000 метрів нацгвардієць Олег Миронець. – Хочеться подякувати нашим побратимам, які зараз в окопах. Завдяки ним ми маємо можливість брати участь в таких заходах».

У командному заліку чемпіонами стала збірна Національної гвардії України, срібним призером змагань – представники Державної прикордонної служби України, а бронзові нагороди здобула команда Національної поліції України.