Бійці Національної гвардії військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання продовжують надавати допомогу в доставці гуманітарних вантажів у прифронтові райони Миколаївської та Херсонської області. Цього разу благодійники з Нідерландів передали продукти харчування, одяг та генератори українцям, оселі яких постраждали від збройної агресії рф.
![0](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-11.jpg)
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-34.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-30.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-31.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-25.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-25.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-20.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-18.jpg)
«На жаль територія Миколаївщини та Херсонщини зазнала значних руйнувань, багато людей втратило домівки, роботу та своїх близьких через військову агресію російських окупантів. Волонтери та благодійники роблять все можливе, щоб допомогти і підтримати населення. Національна гвардія не може бути осторонь, тому ми допомагаємо у доставці цих вантажів для населення, яке потребує допомоги», – зазначає полковник Національної гвардії Віктор Голумбівський.
Гвардійці, спільно з іноземними волонтерами, вже не вперше надають допомогу населенню Миколаївщини та Херсонщини.
Група інформації та комунікації Південного ОТО