Нацгвардійці, які обороняють Донеччину, отримали нагороди від органів місцевої влади - НГУ

Нагороди воїнам-нацгвардійцям від органів місцевої влади Донеччини вручив командир тактичної групи, під керівництвом якої виконують службово-бойові завдання бригади Нацгвардії. Захід вручення нагород присвячений Дню Національної гвардії Україні, 10-й річниці її створення.

Органи місцевої влади Лиманської міської ОТГ, Краматорської міської військової адміністрація, Слов’янської військової адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації передали гвардійцям 95 нагород, серед них медалі та цінні подарунки.
 
“Ви витримуєте щодня іспит на мужність, відвагу та вірність країні та її громадян. Якби не ваша стійкість та рішучість ворог був би ще ближче до наших домівок. Ці нагороди – це вияв поваги та вдячності вам від органів місцевої влади та від держави в цілому, яку ви всіма силами намагаєтеся зберегти та відновити історичну несправедливість, яку ворог використовує проти нас. Вітаю вас з Днем Національної гвардії України! Разом переможемо!”, – промовив на нагородженні командир тактичної групи НГУ лиманського напрямку.
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту