Нацгвардійці вдосконалюють свої навички у наданні першої домедичної допомоги (ВІДЕО) - НГУ

Курс з тактичної медицини надзвичайно важливий в реаліях сьогодення як для військовослужбовців, так і для цивільного населення. Інструктори з бойової підготовки (тактичної медицини) Національної гвардії України Юлія, Петро та Станіслав провели тренінг для бійців про надання першої домедичної допомоги.

За словами старшого інструктора із бойової підготовки, головного сержанта Юлії, як показує практика, більшості летальних випадків можна уникнути, якщо людина вчасно отримує домедичну допомогу. Головне завдання таких тренінгів з тактичної медицини — вміти в екстремальних ситуаціях стабілізувати людину, щоб вона не померла від втрати крові поки чекатиме на професійну допомогу.

«Війна триває і вміння надати першу домедичну допомогу стало надзвичайно важливим вже для кожного. Накладання турнікетів, бандажування і тампонування вузлових кровотеч, методи евакуації пораненого з поля бою — є тими елементами, якими повинен володіти кожен військовослужбовець Національної гвардії України, — каже стрілець-санітар солдат НГУ Петро. — Надзвичайно приємно усвідомлювати той факт, що бійці ефективно засвоюють програму курсу та впевнені, що вони зможуть надати допомогу на полі бою».

Перейти до вмісту