Нацгвардійці провели відкритий урок для учнів Ужгородської школи (ВІДЕО) - НГУ

Закарпатські нацгвардійці розповіли дітям про службу і продемонстрували елементи спорядження, засоби зв’язку та особистого захисту військовослужбовців. Відкритий урок провели в загальноосвітній школі Ужгорода №4. Дітям розповіли, які завдання виконують нацгвардійці під час служби, а капелан розповів про важливість духовної підтримки військовослужбовців.

Школярі спробували, як працюють радіостанції, приміряли військове спорядження, із зацікавленістю роздивлялись службовий транспорт, а кінолог продемонстрував, на що здатен його службовий собака.

«Мені найбільше сподобалось, коли нам розповіли про роботу рацій і як солдати підтримують зв’язок під час завдань. Мені сподобалось їхнє спорядження: шоломи, бронежилети. Я цікавлюсь військовою темою, бо мій тато поїхав на війну захищати Україну, і я подумала, що мені теж треба дізнатись більше про армію і зброю. Тому мені було дуже цікаво на цій зустрічі», – поділилася враженнями учениця 5 класу Софія. 

«Ми запросили на цю зустріч учнів 3, 4, 5 класів. Ми з нашими вчителями впевнені, що виховувати дітей в такому патріотичному дусі треба з самого маленького віку. Ми запросили нацгвардійців з метою патріотичного виховання та з профорієнтації. Такі зустрічі, на мою думку, дуже актуальні і важливі в наш час. Для наших учнів людина у військовій формі — це символ мужності та сміливості», – розповіла в.о. директора школи Єва Дорогович.

Зазвичай серйозні обличчя гвардійців сьогодні прикрасили щирі посмішки. Військовослужбовці кажуть, що такі зустрічі дуже корисні та потрібні, адже діти бачать, хто їх охороняє, а нацгвардійців надихає спілкування з тими, заради кого вони несуть нелегку, а іноді небезпечну службу.

«Ми дуже вдячні адміністрації школи за те, що запросили нас розказати дітям про Національну гвардію. Звісно, що ми плануємо й обов’язково будемо продовжувати наше спілкування з дітьми, розповідати їм про Національну гвардію і наших військовослужбовців, які щодня докладають зусиль, аби ці діти жили в безпечній, вільній і незалежній Україні», – розповів речник Національної гвардії України у Закарпатській області Олексій Куделя.

Перейти до вмісту