Нацгвардійці провели відкриті уроки з цивільного захисту для школярів - НГУ

На запрошення Управління освіти Деснянського району м. Києва офіцери цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій провели уроки цивільного захисту для столичних школярів.

Військовослужбовці провели практичні заняття та надали слушні поради школярам як діяти у разі ядерної та хімічної небезпеки. Фахівці радіаційного, хімічного та біологічного захисту продемонстрували школярам усі наявні типи екіпірування та інструментарію: від найстарішого, до новітнього, а також поділились методами захисту від шкідливих речовин. Окрему увагу працівники системи МВС приділили алгоритму дій при ракетному обстрілі.

Під час занять учням також розповіли про основні завдання, які виконують військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ України, а також  порядок проходження військової служби й вступу на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС.

«Це не перша наша зустріч з учнями київських шкіл і нам дуже приємно відзначити той факт, що з кожним разом кількість охоплення закладів освіти та дітей зростає, адже для нас завжди залишатиметься пріоритетом саме системна та планомірна робота з проведення просвітницької роботи та безпека кожної дитини, збереження їх життя та здоров’я», – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла КЛАЧКО.

По завершенню заходу учні та педагоги подякували правоохоронцям та рятувальникам за відкриті уроки.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту