Нацгвардійці продовжують нищити живу силу та техніку ворога по всій лінії фронту - НГУ

Минулого тижня в районі Кліщіївки нацгвардійці знищили: 4 танки, 4 самохідні артилерійські установки, 1 реактивну систему залпового вогню, 82 мм міномет, зенітну установку ЗУ-23-2 з розрахунками, 3 одиниці автомобільної техніки та 1 склад з боєкомплектом.

Про це, в п’ятницю, повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Операторами ударних дронів одного з підрозділів спеціального призначення НГУ було знищено: 4 танки (один з яких Т-90), 4 САУ, 1 РСЗВ, 82 мм міномет, ЗУ-23-2 з розрахунками, 3 одиниці автомобільної техніки та 1 склад з боєкомплектом», – сказав він.

Микола Уршалович також відмітив ефективну роботу спецпризначенців, які працюють на Куп’янському, Бахмутському, Авдіївському напрямках. Вони знищили близько 20 загарбників, 2 ворожих танки, 3 бойові броньовані машини та 2 одиниці автомобільної техніки.

За його словами також активно працювали підрозділи оперативного призначення, які продовжують наносити втрати окупантам у живій силі та техніці. Підтверджено знешкодження близько 75 окупантів, з яких 27 – назавжди, 3 САУ, 2 гармати з розрахунком, 1 БпЛА, 4 одиниці автомобільної техніки.

Він також відмітив ефективну роботу груп аеророзвідки 27 Печерської бригади, які протягом тижня виявили та знищили: 11 танків, 7 БМП, 6 САУ, 1 РСЗВ, 4 бойових броньованих машини, 1 МТЛБ, та 8 одиниць автомобільної техніки.

Всього ж за тиждень розвідниками Національної гвардії виявлено 363 цілі противника, частина яких у взаємодії зі складовими Сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту