Як аеророзвідники Нацгвардії виявляють ворожі цілі на Луганщині (ВІДЕО) - НГУ

Кожен підрозділ, кожна рота, батальйон чи полк мають у своєму розпорядженні безпілотні літальні апарати – дрони. Оцінити їхню важливість можна тільки переглянувши, як за допомогою них приховано та майже безшумно можна спостерігати за кожним кроком ворога. Саме завдяки дронам та їхнім операторам наші нацгвардійці можуть вести розвідку, перебуваючи за кілька кілометрів від окупантів.

Нацгвардієць Богдан – аеророзвідник. Розповідає, що дрони – це очі нашої армії, без яких іноді неможливий успіх на фронті:

«Завдяки пілотам БПЛА і, власне, самим БПЛА, ми проводимо не тільки розвідку ми корегуємо вогонь, можемо спостерігати за перебігом бою, скидати на противника боєприпаси. Дуже добре себе зарекомендували невеликі за розмірами дрони, завдяки яким ми можемо зазирнути за якусь будівлю, залетіти під міст і не посилати туди наш особовий склад. Саме це допомагає зберегти життя особового складу та нанести максимально ефективних ударів ворогу».

Гвардієць Назар з позивним Пророк, який щойно повернувся із району бойових дій, розповідає про ефективну роботу екіпажів БПЛА підрозділів Західного ОТО.

«Екіпажі БПЛА наближались максимально близько до ворога та забезпечували стійку картину, – розповідає Назар. – Ми бачили ворога дуже чітко, де б він не заховався. Ми бачили, як окупанти окопувались, бачили кожне їх переміщення і могли завдавати максимального вогневого ураження».

Більше про роботу підрозділів аеророзвідки на Луганщині у нашому відеосюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту