Нацгвардійці нищать окупантів вздовж всієї лінії зіткнення - НГУ

На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. 

Як повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович, всього за тиждень розвідниками Національної гвардії виявлено 337 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони України була знищена або виведена з ладу.

Підтверджено знешкодження близько 220 окупантів (70 з них – назавжди). Також знищено 1 бойову машину піхоти, 10 одиниць автомобільної техніки, 3 міномети з розрахунками, 1 артилерійську систему, 2 системи радіо-електронної боротьби, 1 польове сховище з боєприпасами.

Ефективно відпрацювали протягом минулого тижня і групи аеророзвідки 27 Печерської бригади. Результати їх роботи теж доволі красномовні. 

На різних напрямках бійцям 27 Печерської бригади було виявлено та знищено: 4 танки, 9 одиниць іншої броньованої техніки, 5 артилерійських систем, 7 одиниць автомобільної техніки, 5 польових складів з боєкомплектом.

Усі захисники України самовіддано та професійно продовжують виконувати найголовнішу місію – звільнення української землі від окупантів та загарбників. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту