Нацгвардійці доставляють гуманітарну допомогу мешканцям Луганщини - НГУ
Крупи, консерви, макарони, олію, цукор, дитяче харчування, а також медикаменти й предмети першої необхідності доставили нацгвардійці мешканцям Луганщини, в район де ведуться активні бойові дії.
Багато населених пунктів розбиті ворогом, вони позбавлені елементарних засобів для існування, люди не мають ані електропостачання, ані питної води.
 
“Люди сидять без газу і світла, без зв’язку і можливості повноцінно готувати їжу, їм доводиться це робити просто на багатті. Навіть ті люди, які мають водяні свердловини, не можуть нею скористатися у зв’язку з відсутністю електропостачання. Магазини не працюють, припаси, які були у населення вже давно закінчилися. Тож ми сьогодні доставили продукти першої необхідності: воду, цукор, хліб, який печуть у військовій частині. Нещодавно також були, як то кажуть, в самому осередку війни. Люди там дуже налякані — не виходять з підвалів, доводилось майже під артилерійським вогнем спускати їм продовольчі набори в ті підвали. Вони безмежно вдячні, тож напевно ми робимо добру справу і своїх не кидаємо!”, – розповідає гвардієць Вадим.
 
Крім того, для місцевого населення військові Луганської області доставили медикаменти, дитяче харчування та засоби дитячої гігієни, продукти тривалого зберігання, бутельовану воду.
«Ми вважаємо, що подібні людські орієнтири мають бути. Люди повинні знати, як у непрості часи жити, зберігаючи все добре і світле. І ту теплоту, яка є в кожному з нас, ми із задоволенням передаємо далі», – зазначає військовослужбовець з позивним «Спартак».
Як зазначає Голова військово-цивільної адміністрації Рубіжного Андрій Юрченко:
“У подоланні гуманітарної кризи беруть участь керівництво області та чисельні волонтерські організації. Вони формують гуманітарні вантажі, визначають найважливіші напрямки, а гвардійці традиційно беруть на себе логістичну складову в умовах війни. Ми стоїмо. Ми будемо битися, бо Луганщина – це Україна”.
Перейти до вмісту