Нацгвардійці бригади «Спартан» збили російський штурмовик СУ-25 - НГУ

У понеділок 6 березня о 01:10 годині ночі, в результаті бойової роботи розрахунку з ПЗРК “Перун” на Донеччині в районі Бахмуту військовослужбовці Національної гвардії України на відстані до 4 кілометрів збили російський штурмовий літак Су-25.

 “Ворожий штурмовик прикривав з повітря піхоту, яка наступала на лінію оборони захисників. Розрахунок ПЗРК відкрив вогонь та збив російський броньований штурмовик. Через тепловізор бачили, що літак було уражено і він пішов на зниження,  доля пілота наразі невідома”, – зазначив командир дивізіону “Партизан”.

“Відпрацювали ціль з “Перуна”, підбили літак і він почав змінювати напрямок польоту. З південного сходу робив маневр, щоб завдавати ударів по наших позиціям, та після влучання змінив траєкторію і почав робити різкий розворот на схід, після чого впав за лінією перетину”, – зауважив оператор ПЗРК нацгвардієць Роман.

 За даними Генерального штабу ЗСУ, з 24 лютого 2022 по 08 березня 2023 року російські окупаційні війська втратили у війні проти України 303 літаків.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту