На Вінниччині перейменували вулиці на честь загиблих героїв бригади “Червона Калина” - НГУ

Депутати Калинівської міської ради проголосували за перейменування вулиць на честь загиблих українських героїв, які боронили Україну в лавах бригади “Червона Калина”.

У Калинівці вулиця Тімірязєва носитиме ім’я героя бригади солдата Володимира Даровського. Вулицю та провулок імені Некрасова перейменовано на честь капітана Сергія Перегончука. Колишню вулицю Піонерську названо на честь старшого лейтенанта Олександра Глушка. У селі Загребельня вулицю Гагаріна перейменували на честь молодшого сержанта Андрія Бондара. Також у Калинівці тепер буде вулиця Героїв Національної гвардії України, яка раніше носила ім’я Степана Разіна.

21-річний солдат Володимир Даровський захищав Україну під час боїв у Волновасі Донецької області. У оборонних боях не давав змогу російським військам прорвати лінію оборони. Загинув 20 березня. Капітан Сергій Перегончук став на захист України в 2014 році, брав участь у АТО/ООС. У 2022 році став командиром взводу. Загинув 26 лютого 2023 року у боях за село Спірне внаслідок артобстрілу. Старший лейтенант Олександр Глушко загинув у жорстоких боях за рідну землю 11 червня 2022 року у Сєвєродонецьку. Старший солдат Андрій Бондар загинув 28 червня поблизу Лисичанська внаслідок обстрілу російських загарбників. Указами Президента герої посмертно нагороджені орденами “За мужність” III ступеня. Українські воїни обов’язково помстяться за кожного загиблого побратима.

Група інформації і комунікації Західного ОТО 

Перейти до вмісту