В ЦНАПах України триває набір добровольців до «Гвардії Наступу» - НГУ

В центрах надання адміністративних послуг по всій Україні фахівці з комплектування персоналу Національної гвардії України, Національної поліції й Державної прикордонної служби приймають та консультують добровольців.

Всіх охочих долучитися до професійних штурмових бригад консультують представники відомств у Центрах надання адмінпослуг.

Про те, як відбувається набір до штурмових бригад  у Харкові розповів  начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов:

«Наразі послуги із консультації та запису добровольців надаються у 5 ЦНАПах Харківської області. Усі вони забезпечені компетентними фахівцями Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Якщо попит на вступ до лав сформованих бригад буде рости, ми будемо розширювати мережу ЦНАПів, де надаватимуть ці послуги».

Днями начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Підлубний відвідав центри надання адміністративних послуг півдня України, в котрих триває запис до бригад «Гвардії наступу» та перевірив організацію роботи груп, що проводять консультації щодо вступу в лави штурмових бригад НГУ.

Наразі в Одеській області записатися до бригад можна у 9-ти ЦНАПах, також вони діють у Миколаєві та Запоріжжі. 

Оглянувши місця для запису громадян, переконався, що є все необхідне для зручності подачі та прийняття заявок, а саме: мережа wi-fi та можливість отримати доступ до необхідних даних  в електронному вигляді. До того ж було перевірено якість проведення роз’яснення охочим стати на захист нашої держави в лавах Нацгвардії. 

Всього буде сформовано вісім бригад: «Буревій», «Червона Калина»,  «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Азов» – бригади Національної гвардії;  «Лють» – Нацполіції,  «Сталевий Кордон» – Державної прикордонної служби, до складу яких увійдуть добровольці, котрих навчатимуть найкращі фахівці з бойовим досвідом. Ці штурмові бригади матимуть сучасне оснащення, а для їхньої підготовки залучатимуть досвідчених інструкторів.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі, вступати до лав нових підрозділів. 

Доєднуйся нищити ворога до штурмових бригад НГУ. 

Щоб заповнити анкету кандидата:

– звертайся до ЦНАПів твого міста;

– переходь на сайт та заповнюй анкету storm.mvs.gov.ua

Перейти до вмісту