На околицях Бахмута гвардійці «демілітаризували» 180 осіб ворога - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана в ході боїв на околицях Бахмута знищили близько 180 окупантів та взяли у полон одного найманця з ПВК «Вагнер».

«Внаслідок артилерійських ударів та масованого вогневого ураження ворог намагався прорвати нашу оборону в Бахмуті, де дають гідну відсіч ворогу підрозділи 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана, які протягом тижня знищили близько 180 осіб. А 26 лютого, в районі Бахмуту, взяли в полон одного «джентльмена удачі» з ПВК «Вагнер». Полоненого передано співробітникам військової контррозвідки», – розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

За його словами, на Бахмутському напрямку противник продовжує зазнавати збитків.

Окремо полковник Микола Уршалович відмітив командира батальйону 5-ї Слобожанської бригади НГУ підполковника , який отримавши поранення під час виконання бойового завдання, продовжив керувати підрозділом. Завдяки вмілим та рішучим діям особового складу під командуванням підполковника атаку переважаючих сил ворога в районі Кремінної було відбито.

Водночас завдяки професійним діям військовослужбовців 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна НГУ, спроби російських військ наступати в напрямку Спірного не призвели навіть до тактичних успіхів і лінія зіткнення сторін суттєвих змін не зазнала. За тиждень на даному напрямку військовослужбовцями бригади було знищено близько 65 російських військових.

Підрозділи Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту