Напередодні відзначення Дня Соборності України родичам Героїв, які загинули захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, зберігши вірність Військовій присязі та українському народові до останнього подиху, вручили державні нагороди – орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
![signal-2023-01-20-160039_004](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/signal-2023-01-20-160039_004-300x200.jpeg)
![signal-2023-01-20-160039_003](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/signal-2023-01-20-160039_003-300x200.jpeg)
![signal-2023-01-20-160039_002](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/signal-2023-01-20-160039_002-300x200.jpeg)
![DSCF7834](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf7834-300x200.jpg)
![DSCF7602](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf7602-300x200.jpg)
![DSCF6885](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6885-300x200.jpg)
![DSCF6856](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6856-300x200.jpg)
![DSCF6815](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6815-200x300.jpg)
![DSCF6744](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6744-300x200.jpg)
![DSCF6739](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6739-300x200.jpg)
![DSCF6728](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6728-300x200.jpg)
![DSCF6331](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6331-200x300.jpg)
![DSCF6329](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/dscf6329-300x200.jpg)
Державні нагороди за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету і територіальної цілісності присвоєно указом Президента України.
Гвардійці героїчно поклали свої життя, обороняючи як східні та південні рубежі нашої держави, так і самовіддано тримаючи наступ ворога у місті Маріуполь. Адже, військовослужбовці Національної гвардії України з перших днів війни разом з усіма силами оборони встали на захист рідної землі та невпинно день у день продовжують вибивати російських окупантів із наших рідних земель.
«Схиляємо голови перед захисниками України, які віддали свої життя за єдність країни, за світле майбутнє нашої Батьківщини, встановлення миру і спокою на рідній землі та низько вклоняємось батькам та рідним наших Героїв», – зауважив заступник начальника Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України полковник Володимир Удовиченко.
Вічна пам’ять Героям та співчуття рідним.
Група інформації і комунікації Південного ОТО