На Одещині рідним загиблих Героїв вручили державні нагороди - НГУ

Напередодні відзначення Дня Соборності України родичам Героїв, які загинули захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, зберігши вірність Військовій присязі та українському народові до останнього подиху, вручили державні нагороди – орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Державні нагороди за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету і територіальної цілісності присвоєно указом Президента України.

Гвардійці героїчно поклали свої життя, обороняючи як східні та південні рубежі нашої держави, так і самовіддано тримаючи наступ ворога у місті Маріуполь. Адже, військовослужбовці Національної гвардії України з перших днів війни разом з усіма силами оборони встали на захист рідної землі та невпинно день у день продовжують вибивати російських окупантів із наших рідних земель.

 «Схиляємо голови перед захисниками України, які віддали свої життя за єдність країни, за світле майбутнє нашої Батьківщини, встановлення миру і спокою на рідній землі та низько вклоняємось батькам та рідним наших Героїв», ­– зауважив заступник начальника Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України полковник Володимир Удовиченко.

Вічна пам’ять Героям та співчуття рідним.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту