Мобільні вогневі групи НГУ боронять небо від ворожих атак безпілотних літальних апаратів (ВІДЕО) - НГУ

В обставинах сьогодення ворог намагається знайти спосіб, аби збільшити моральний тиск на цивільне населення та послабити військовий опір, що вимагає швидкого адаптування до оперативної обстановки.

Саме тому, з метою захисту об’єктів критичної інфраструктури та населених пунктів півдня України і держави в цілому, було створено мобільні вогневі групи підрозділів Національної гвардії України, які наразі щодня швидко та професійно, виконуючи поставлені завдання, захищають підступи до об’єктів критичної інфраструктури та стратегічні об’єкти.
 
Для ефективної реалізації бойових завдань бійці невпинно підвищують свої теоретичні знання та практичні навички під час тренувань, де обстановка максимально наближена до бойової. 
 
Кожен екіпаж оснащений великокаліберним кулеметом, за допомогою якого збивають повітряні цілі. Виявляти їх у нічний час допомагає прожектор, світловий промінь якого сягає кількох кілометрів. Як діють мобільні вогневі групи, коли отримують сигнал «до бою», дивіться у сюжеті Суспільного.
Перейти до вмісту