На Львівщині гвардійці тренуються за допомогою системи «Kill House» (ВІДЕО) - НГУ

Сучасна війна вимагає нових підходів до навчання особового складу. Військовослужбовці підрозділів Нацгвардії постійно тренуються та вдосконалюють вміння і навички, які необхідні на полі бою. Для навчань, максимально наближених до умов реального зіткнення з противником, гвардійці використовують сучасні системи. Одна з таких, до прикладу, «Kill House».

«Сьогодні військовослужбовці практично відпрацьовували питання штурму будівлі за допомогою системи «Kill House». Вона передбачає собою аналог 9-поверхової будівлі, в якій встановлені мішені з датчиками руху. На зброї також встановлені датчики, лазери. Датчики спрацьовують на рух, внаслідок чого мішені роблять постріли, бійці відстрілюються і таким чином можна ефективно проводити дані заняття», – коментує інструктор Костянтин.

На кожного військовослужбовця припасовується комплект екіпірування, до якого входять: навісний або інтегрований лазерний випромінювач для стрілецької зброї, амуніція, що фіксує ураження – жилет, пов’язка, чохол на шолом, а також стрес-браслет “Джміль”.

Інструктор Нацгвардії пояснює, що дана система є простою в управлінні.

«Біля комп’ютера знаходиться оператор, який бачить повну інформацію про кожного військовослужбовця. При ураженні мішень автоматично складається  і бійці продовжують працювати, поки повністю не зачистять будівлю та не займуть оборону».

Такі тренування для гвардійців інструктори проводять на регулярній основі. Саме практичні заняття із застосуванням сучасного обладнання дозволяють максимально якісно підготувати бійців до реального штурму в бойових умовах. 

Детальніше переглянути тренування гвардійців з використанням сучасних технологій, можна у відеосюжеті:

Перейти до вмісту