На Хмельниччині нацгвардійці провели заняття зі школярами - НГУ

У Хмельницькому інструктори однієї з військових частин Нацгвардії зустрілися зі старшокласниками. Зустріч мала на меті познайомити молодь зі зразками зброї, яка використовується військом для відбиття противника, її будовою та застосуванням, з правилами безпеки при виявленні вибухонебезпечних пристроїв та іншими важливими аспектами, викликані реаліями життя у воєнний час.

«Такі знання зараз є життєво необхідними для кожного, – розповідає інструктор з бойової підготовки однієї з військових частин Нацгвардії Дмитро. – Адже від того, чи знає людина, як, до прикладу, виглядає міна, які види мін існують, яку дію спричиняють та як убезпечитися залежить, у разі небезпеки, їхнє життя. Хлопцям незабаром потрібно буде поповнити військо та ставати до оборони рідної країни, тому для них особливо важливими є знання про завдання, які виконують гвардійці, з якою зброєю та оснащенням мають справу, зблизька познайомитися та потримати в руках деякі зразки такої зброї».

Цікавою була зустріч для кожного з присутніх – і для хлопців, і для дівчат. Школярі з захопленням слухали бійців, жваво ставили питання та обговорювали отримані відповіді.

«У нас в шкільній програмі є уроки з захисту України й там ми здебільшого отримуємо теорію, – ділиться десятикласник Владислав. – А сьогодні військові Нацгвардії показали нам зброю, про яку багато чуємо зараз і яка дуже допомагає бити ворога. Ми пробували прицілюватися з неї, зрозуміли, як вона працює, які її характеристики. Ще дуже важливо було навчитися розбиратися, які є види мін, побачити їх на власні очі та отримати інформацію про принцип їх дії. Завжди з задоволенням іду на такі зустрічі з нашими захисниками. Це дуже важливо й для мене особисто, тому що після закінчення школи хочу вступити до військового навчального закладу й також долучитися до оборони країни».

Перейти до вмісту