На деокупованих територіях гвардійці долучилися до інформування населення - НГУ

Нацгвардійці, які виконують завдання на звільнених територіях підтримали ініціативу Міністерства внутрішніх справ України і інформують місцеве населення щодо злочинів рф, а також актуальних новин в державі.

Після піврічної окупації чисельні населені пункти на Сході країни повертаються до свого звичайного життя. Підрозділи Національної гвардії  проводять стабілізаційні заходи, беруть участь у виявлення російських окупантів, представників так званих “ЛНР/ДНР”, колаборантів. Поступово стабілізується робота комунальних підприємств. Але нещодавні масовані ракетні обстріли енергетичної інфраструктури вплинули на життєдіяльність мирного населення, деякі райони позбавлені електроенергії та зв’язку.

Для оперативного інформування місцевого населення нацгвардійці розповсюджують листівки МВС «Інформаційний випуск МВС України». Він містить всю необхідну інформацію про державні послуги на деокупованих територіях щодо вирішення актуальних проблем населення, яке найбільше постраждало від російської агресії.

«Володієш інформацією – володієш світом. Ми вивчаємо специфіку деокупованих територій і намагаємося відновити довіру до людей у військовій формі. Українські захисники допомагають місцевим у вирішенні побутових питань, аби відновити стабільне життя для людей, що постраждали від обстрілів, звірств, мародерства окупантів. Військовослужбовці розповсюджують періодичне видання МВС, роздаючи їх цивільним на блок-постах, у місцях великого скупчення людей. Літнім людям гвардійці доставляють брошури прямо додому», зазначає  заступник командира бригади Олег Фомін.

Слід зазначити, що гвардійці інформують мирних мешканців вздовж всієї лінії оборони Харківської та Сумської областей. Корисні інформаційні довідки отримали жителі Шостки, Циркунів, Момотового, Кутузівки, Куп’янська та Борової.

Розповсюдження періодичного видання триватиме і надалі.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту